Badania TSH po usunięciu tarczycy

Witam. 1 sierpnia 2016 r.po uprzednim odstawieniu na 4 tygodnie eutoryxu z powodu badania diagnostyką izotopową 131-1 w Gliwicach po mikroraku tarczycy (usunięciu jej w 2014 r) mój poziom tsh wynosił wtedy 19.7. W zaleceniach nadal biorę eutyrox w dawce 75. po 3 miesiącach zrobiłam 1 kontrolę i TSH wynosi 3.070 a powinien być od 0,4 do 1. Prosze o informacje czy jest pilna wizyta-prywatnie wtedy u endokrynologa czy ten poziom tak powoli następuje.

Szanowna Pani,
poziom TSH stabilizuje się po ok 6 tyg. U Pani wyraźnie się obniżył. Proszę po 3 miesiącach od tego badania powtórzyć oznaczenie TSH i wtedy skonsultować sioę z lekarzem leczącym
Pozdrawiam
dr. R.Anielski