Badania w 14. cyklu po stosowaniu leku Lutenyl

Witam. Mam 48 lat. Robiłam badania w 14 dniu cyklu. Wczesniej przez dwa miesiace lykalam Lutenyl. Podaję wyniki, proszę o odpowiedź czy jest jakis powod do niepokoju czy raczej wszystko jest w normie. Progesteron 0,05; FSH 2,27; estradiol 38,52 Dziękuję

Estradiol i FSH są niskie, jak w pierwszej fazie cyklu. Progesteron niski. Proszę powtórzyć badania w innym cyklu, ale progesteron proszę zbadać między 20 a 23 dniem cyklu