Badania w diagnostyce ginekomastii

Hej Wszystkim. Mam 20 lat. Od 3-4 lat mam problem. Borykam się z Ginekomastią lub Lipomastią . Byłem u Endokrynologa ale powiedziałem dość , ile można pieniędzy wydawać jak mi każe zrobić tylko płatne badania. Zrobiłem Usg sutka , nie ma żadnej patologi , lekarz nic nie wykrył. Hormony mam w normie . Przed badaniem Lekarz zalecil wziąść kortyzol. Wyniki w normie. Co mogę zrobić ? Wiem jak wyglada osoba otyła , i napewno nie ma takich sutków jak ja mimo że mam 20 lat 179 , 83 kg. Co robi

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, taki stan może być wynikiem transformacji młodzieńczej i samoistnie się ustabilizuje. Jednak gdyby taki stan się przewlekał a badania wciąż były całkowicie w normie to można spróbować zasięgnąć rady chirurga plastycznego. Pozdrawiam.