Badania w kierunku Chlamydia trchomatis

witam, bardzo proszę o interpretację wyniku męża: Chlamydia trchomatis w kl. IgG - 11,45 Chlamydia trachomatis kl. IgA - 0,11 RATIO Proszę o informację czy wynik jest prawidłowy. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiazujacych w danym laboratorium nie mozna sie wypowiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza zleacajacego powyzsze badanie.