Badania w kierunku chlamydii, mykoplazmy i boreliozy

Witam,prosze o pomoc. Zelazo 16,27(norma50-150).ferrytyna 4. Cpr 15,27. Chlamydia pneum.IgG 77,61(dodatni powyzej 21,9),IgA ratio 1,45(dodatni powyzej 1,1).Mycoplasma IgG 91,27(dodatni od 21,9). Borelioza IgA IFA dodatni powyzej 1:10. Lekarz pierwsze kontaktu stwierdzila,ze nic mi nie dolega te wyniki sa w normie. Mam coraz mniej sil i energii. Czy one rzeczywiscie sa dobre? Dlaczego slabne z dnia.na dzien?

Lek. Tomasz Budlewski

a jak przedstawia się morfologia? jakieś cechy infekcji? proponuję ponownie udać się do lekarza rodzinnego.