Badania w kierunku toksoplazmozy

Witam. Dziś odebrałam wyniki na toxo, a wizyta u lekarza dopiero za kilka dni. Jestem w 36 tygodniu ciąży. Badanie zrobiłam sobie na własną rekę. IgG <5 IgM, index 0.175 <0,9 - ujemny; 0,9 -1,1 - słabo dodatni; >1,1 - dodatni.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani!

Według przedstawionych wyników miano przeciwciał IgG jest niskie. Badanie w kierunku obecności przeciwciał IgM ma wynik ujemny. Reasumując, nie wykryto świeżego zakażenia Toxoplasma gondii.