Badania w kierunku toksoplazmozy w 2. tygodniu ciąży

Jestem w 2gim tyg ciąży. Odebrałam wynik i chciałam prosić o jego interpretację toxo IgG 413,3 lU/ml (>3,0 reaktywne; 1,0 -3,0 niejednoznaczne; 0,0 - 1,0 niereaktywne); IgM ujemne (-) 0,241 COI (>1,0 reaktywne; 0,8 - 1,0 niejednoznaczne; 0,0- 0,8 niereaktywne). Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na dawniejsze i zakażenia i brak zakażenia w tym momencie.