Badania w kierunku wyjaśnienia trudności z zapłodnieniem

Staram się o dziecko od 5 lat i nc miałam 3 inseminacje i takrze się nie udało. Nurtuje mnie to że nikt nie zbadał u mnie czy ja nie mam jakiegoś zakwaszenia organizmu lub mój organizm broni sie przed plemnikami. Czy to można w jakiś sposób sprawdzic.bo ja juz nie mam poprostu sił na walke i staje sie nerwowa.

Nie robi się takich rzeczy. Jeśli nasienie partnera jest prawidłowe, drożność jajowodów sprawdzona, stwierdzona owulacja, prawidłowa budowa jamy macicy oraz narządów płciowych - to jest to niepłodność idiopatyczna. Procedurą jest inseminacja (1-3 x) - gdy brak ciąży - In Vitro.