Badania wstępne przed przyjęciem do nowej pracy

Witam- mam pytanie odnośnie wyników badań. Jestem w trakcie przyjęcia do nowej pracy,właśnie zrobiłem badania wstępne i wyszło mi następujące nieprawidłowości: poziom ALAT 241 U/L (norma <41) poziom AspAT 103 U/L (norma <40) poziom cholersterolu 368 mg/dl (norma poniżej 200 mg/dl) WBC 14,1 NEU 10,44 Do lekarza wybieram się dopiero w poniedziałek dlatego pytam o czym mogą te wyniki świadczyć i czy istnieje prawdopodobieństwo że lekarz nie podpisze mi zdolności. Z góry dziękuję

Nie wiem jaką pracę ma pani wykonywać, ale jest prawie pewne, że nie dopuści pani do pracy. Proszę sobie od razu w poniedziałek zamówić wizytę u lekarza POZ.Wyniki świadczą o uszkodzeniu wątroby i o możliwości infekcji.

Lek. Ĺukasz WroĹski

Decyzja należy do lekarza medycyny pracy. Będzie ona uzależniona od Pana ogólnego stanu zdrowia, jak również od rodzaju stanowiska pracy. W niektórych przypadkach można wydać zgodę na pracę, a diagnostykę i leczenie prowadzić już w trakcie pracy.
Ale jak już napisałam zależy to od wielu czynników