Badania wzroku i EEK u dziecka

Od jakiegoś czasu zauważyłam że moje 6l.dziecko pociera raczkami oczy zdarza się mu to bardzo często i co jakiś czas (raz na 2 tyg może troszke rzadziej)zgłasza ból główki w okolicy skroni/oka/czoła po lewej stronie. Mieliśmy robione badania TK - ok EEG -zmiana w okolic lewej reszta ok za pół roku kontrol, RTG głowy - ok Badania były robione gdyż dziecko miało uraz głowy (bez większych powikłań). Okulista również badany po podaniu atropiny x1 wyszło że ma +0,5 na P i L oku badanie do powtórki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest opieką lekarza neurologa dziecięcego. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego dotychczasowa Diagnostykę