Badania z podejrzeniem gigantyzmu u dziecka

syn ma 12 lat i 3 mies wazy 75 kg wzrost 175 duze dlonie i rozmiar buta 49. Psycholog szkolny zasugerowal zrobienie badan z podejrzeniem gigantyzmy nigdy wczesniej na bilansach nikt nie zwrocil na to uwagi od pediatry dostalam skier do endokrynologa ale zarejstrowanie sie graniczy z cudem nie wiem co robic. Ja mam 170 cm wzrostu waga 65 maz 185 waga 89

Witam Panią,

Proszę jak najszybciej udać się na wizytę prywatną, niestety kolejki "na NFZ" z powodu niskich kontraktów są bardzo długie, więc w tym przypadku ze względu na zdrowie syna nie warto czekać. Lekarz na pewno skieruje po wizycie syna w trybie pilnym do szpitala, gdzie będą przeprowadzone niezbędne badania i wdrożone stosowne leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz