Badanie androstendionu ze względu nieregularnych miesiączek

Prosiłabym o zinterpretowanie wyników hormonalnych: Androstendion: 4,82 ng/ml 17-hydriksyprogesteron(ICD-9:L79 : 4.03 NG/ML Testosteron wolny : 9,66 pg/ml Skierowanie na badania dostałam ze względu nieregularnych miesiączek i kłójącego bólu jajnika. Mam 19 lat, jestem 2,5 roku po porodzie. Proszę o odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są nieprawidłowe. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.