Badanie Angio-MR bez kontrastu a diagnostyka tętniaka

Mam takie pytanie: miesiąc temu miałem robiony Angio-MR 3D TOF (bez użycia kontrastu), żeby upewnić się, że nie mam tętniaka. Wyniki wyszły bardzo dobre - ,,nie wykryto naddatków sygnału, które mogłyby odpowiadać tętniakom", ale teraz zastanawiam się czy nie trzeba lub warto powtórzyć te badanie jeszcze raz z kontrastem? Lekarz mnie trochę skonfundował, bo na początku mówił, że bez kontrastu wykrywa tylko duże tętniaki, a w internecie pisze, że widać zmiany od 3mm - czyli zaliczane do małych.

Jeśli nie ma większych dolegliwości i odchyleń w badaniu neurologicznym nie trzeba wykonać ponownego badania, pozdrawiam