Badanie angioTG głowy i aplazja prawej tętnicy

Witam proszę o zinterpretowanie mojego wyniku : W badaniu angio Tk glowy - aplazja prawej tętnicy łączącej tylnej, hipoplazja segmentu A1 prawej tętnicy przedniej mózgu. Poza tym nie wykazano tetniakow i mal formacji naczyniowych ani cech zakrzepicy żylnej.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? jaka przyczyna wykonanego badania? proponuję zgłosic się dolekarza zlecajacego powyzsze badanie.