Badanie antygenu borelia

kilka lat temu ugryzł mnie kleszcz . po kilku dniach miałam rumień , poszłam do lekarza rodzinnego , zostałam przeleczona przez 7 dni duomoksem . od dłuższego czasu mam różne bóle a to stawów a to mięsni i jestem bardzo słaba . zrobiłam western blota ale został opisany jako ujemny . jednak antygen borelia IgM p 41 oraz borelia IgM OspC adv Bsp jest dodatni . czy to znaczy że mam niewyleczoną boreliozę ?

Lek. Tomasz Budlewski

jezeli opis jest negatwyny w igG i IgM ozbnacza to że nie ma i nie było boreliozy