Badanie beta HCG i podejrzenie obumarłej ciąży

Witam . Dziś zrobiłam poziom beta hcg wynik 42753 . Dodam ,że jest podejrzenie obumarłej ciąży. Ja jeszcze mam nadzieje ,że sie uda. Pomocy.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jednorazowy pomiar beta-hCG nie może być interpretowany pod kątem obumarcia ciąży. Jego tendencja spadkowa w kolejnych oznaczeniach może sugerować takie rozpoznanie. Proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem w celu interpretacji wyniku (lekarz ma także dostęp do Pani danych klinicznych) i dalszej diagnostyki.