Badanie bHCG i pęcherzyk w macicy

Witam, Cykle mam 27dniowe. Owulacje miałam 24lipca. W sobotę 06.08 robiłam badanie hcg wynik:73. W poniedziałek 08.08 powtórzyłam wynik 83 W środę 10.08 wynik tylko 101 :( W czwartek 11.08 byłam u ginekologa pęcherzyk widoczny w macicy . W niedziele 14.08 powtórzyłam betę i wynik 501. Co to może oznaczać ? Skoro pęcherzyk był widoczny w macicy to ciąża pozamaciczna jest wykluczona ? Wizyta dopiero za 2tyg. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyc ponownie poziom beta hcg i wcześniej udac się do lekarza ginekologa.