Badanie bHCG i termin miesiączki

Podczas badania z krwi hcg pytano mnie o ostatnia miesiaczke. Mialam niedawno ale byla inna dlatego podejrzewalam ciaze, czy to ma coswspolnego z wynikiem ? Obliczane jest na podstawie ostatniej miesiaczki?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie. Sądzę że pytanie padło aby zorientować się co do prawdopodobieństwa. Proponuje udać się do ginekologa.