Badanie bHCG i USG macicy

witam ostatnia miesiaczke mial 30 maja 2016 bete hcg mialam robiona 08.07.2016 i byla 1358.lecz odebralam dzis wypis na wypisnie mam trzon macicy przodozgienty nieco powiekszony ..plyn w zatoce douglasa .. endometrium mam 174 ..co to znaczy ? i nie wielka ilosc plynu w jamie otrzewnej ..prosze o rade mam sie martwic czy to jest ciaza prosze o rade ..

Lek. Tomasz Budlewski

a czy było kolejne oznaczenie? przy tym poziomie beta hcg już zarodek powinien być widoczny w USG. proponuję udać się do lekarza ginekologa.