Badanie BHCG po ryzykownym stosunku

Witam, Chciałabym zapytać czy jeżeli zrobiłam betę hcg 8 dni po ostatni ryzykownym zbliżeniu i wynik wynosił 0,1 (co według laboratorium, w którym robiłam jest poniżej czułości), a następnie powtórzyłam betę w 12 dzień po stosunku i otrzymałam taki sam wynik, to mogę całkowicie wykluczyć ciążę? (dodam, że testy z moczu także wychodziły negatywnie)

Milena Lubowicz

BhCG jest wiarygodne po 10 dniach, testy ciążowe po około 14, także myślę, że może już być Pani spokojna.
Pozdrawiam