Badanie BHCG w 6. tygodniu ciąży

Jestem w 6tc, pęcherzyk jest w macicy. Wyniki bety : 1 badanie 330 2 badanie 720 3 badanie 1190 4 badanie 1460 W każdym przypadku beta robiona po 48 godzinach. Czy jest szansa,że może być dobrze?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jest oczywiście szansa, że wszystko będzie dobrze. Proszę w celu kontroli i porady udać się do lekarza prowadzącego Pani ciąże. Pozdrawiam.