Badanie bHCG w 9. tygodniu ciąży

Dzień dobry! Dnia 8 sierpnia robiłam badanie beta hcg wyniosiło 52 tysiące. Dzisiaj 10 dni póżniej zrobiłam badanie i wynosiło 106 tysięcy. Jestem obecnie w 9 tygodniu ciąży. Jeszcze nie miałam Usg. Czy przyrost nie jest zbyt mały?

Norma to dla 9. - 12. tydzień - 25,700 - 288,000 mIU/ml, więc wszystko mieści się w granicach normy i nie ma powodu do niepokoju z uwagi na wzrost betaHCG.