Badanie biometryczne płodu w 37-tygodniu ciąży

Witam na ostatnim usg wykonanym w 37 tc wyszło że moja córka waży około 3600g i ma większy obwód brzuszka niż główki.BIOMETRIA PŁODU BPD- 93mm.- 38,1 tyg. HC -337mm. -38,2 tyg. AC -354mm. -39,4 tyg. FL - 75mm. - 39,2 tyg. MASA PŁODU wg Hadlocka 3590g. /-450g.(powyżej 90 centyla). Jest to moja pierwsza ciąża.Czy jest to powód do zmartiweń?Ewentualnie czy na podstawie tego lekarz może wypisać skierowanie na cc?

Myślę, że wszystko jest w porządku i nie ma powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę w tej sprawie uzyskać odpowiednie informacje od ginekologa prowadzącego.