Badanie błony śluzowej dwunastnicy

Witam, mam takie rozpoznanie, a do wizyty prawie dwa miesiące. Bardzo proszę o radę. "Błona śluzowa dwunastnicy z ogniskowym skróceniem kosmków, w większej części kosmki prawidłowe. Naciek z limfocytów. CD3>30/100 enterocytów. Pozdrawiam, Dominika

Witam,
rozumiem że była Pani badania pod kątem celiakii?
Nie wiem jakie ma Pani objawy, historię choroby powinnam odnieść do wyniku i dopiero wówczas wystosować opinię w sprawie czy ma Pani celiakię, czy nie.