Badanie ciśnienia tętniczego a samopoczucie

Witam! Mam 24 lata, moje ciśnienie wynosi okolo 100/60- i przy takich wartościach bardzo dobrze się czuję. Jednak kiedy druga wartość wynosi 80 moje samopoczucie ulega pogorszeniu, jestem poddenerwowana i kręci mi się w głowie. Czemu tak się dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

A jak jest wtedy Z czynnością serca? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po zapisie EKG będzie można również coś więcej powiedzieć