Badanie d-dimerów w celu wykluczenia zakrzepicy

Witam chciałabym otrzymać odpowiedź na poniższe pytanie .Ostatnio robiłam badanie d-dimer w celu wykluczenia zakrzepicy w kończyn dolnych.Mój wynik to 0.50uq/l czy jest to prawidłowy wynik przy stosowaniu antykoncepcji?czy grozi mi zakrzepica?z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć .ryzyko przy antykoncepcji hormonalnej jest większe. proponuje wykona usg doppler układu zylnego kończy dolnych