Badanie echo serca przy niedokrwistości

Witam. W badaniu ekg coś zaniepokoiło mojego lekarza. Po konsultacji z lekarzem z sor w szpitalu i podstawowych badaniach krwi oraz rtg serca nic nie wyszło niepokojącego. Poszedłem więc do kardiologa który zlecił badanie wysiłkowe które nie wyszło też w 100% pozytywnie. Po tych badaniach lekarz stwierdził niedokrwistość serca i dał mi skierowanie na echo serca. W badaniu echo serca wyszło że jest wszystko w porządku z moim sercem. Czy lekarz miał rację z diagnozą?mam 25 lat. Czekam na wizytę

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego i wglądu do przeprowadzonych badań nie można ocenić słuszności diagnozy.
Pozdrawiam