Badanie EEG przy epilepsji skroniowej

Witam! Choruję na epilepsję skroniową. Leczę się od 10 lat. Od 2 lat nie mam napadów. Proszę o interpretacje wyników badania EEG. Czynność podstawowa 10c/sek. o amplitudzie 41uV. RZ wyrażona miernie. W odprowadzeniach z okolic skroniowych tylnych pojedyncze przeważnie symetryczne fale o częstotliwości alfa wyróżniającej się z tła wyższą amplitudą i zaostrzonym rysunkiem. W czasie HV z tendencją do synchronii. PS nie wpływa na zapis. Zapis na pograniczu normy.

Wynik należy interpretować zarówno w kontekście rodzaju napadów padaczkowych jak i poprzednio wykonywanych badań EEG. Prosze udać się do lekarza prowadzącego.