Badanie EEG u 3-letniego dziecka

Proszę o interpretacje wyniku badania EEG, które wykonano u chłopca 3-letniego podczas czuwania. Zapis zawiera artefakty ruchowe i jest słabo zróżnicowany przestrzennie. Czynnośc podstawową stanowią nieregularne fale o czest. 6-9 Hz, ampl. do 30-45 uV, współwystępujące, głównie w przednich odprowadzeniach z falami beta. Na tym tle rejestruje sie rozsiane fale theta o częst.4,5-5Hz. Fs nie wpływa istotnie na zapis. Wyładowań i czynności napadowej nie zarejestrowano.

Witam serdecznie. Wynik badania nie wskazuje na istotne patologie. Warto jednak interpretować otrzymany wynik z całością historii choroby dziecka. Proszę udać się do swojego neurologa.