Badanie endometrium i brak miesiączki

witam serdecznie, ostatnią miesiączkę miałam 15 września, 14 robiłam test bhcg <1,2 przez kolejny tydzień brak miesiączki umówiłam się na wizytę do lekarza powiedział że endometrium mam 19 mm i że mam powtórzyć badanie i wyszło <1,2 a miesiączki nadal nie mam :( lekarz przepisał luteinę pod język 3x1 tabletkę biorę 3 dzień i nadal nić... proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik beta-hCG wyklucza ciążę. Proszę przyjmować luteinę wg zaleceń specjalisty ginekologa.