Badanie estradiolu w 17. dniu cyklu

Witam mam pytanie moje wyniki hormonow w 17cyklu to estradiol 165,50pg fsh 6,68ml LH15,40ml progresteron 14,63ng. Co oznaczaja te wyniki ?. Dziekuje i pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie podała Pani jak długo trwają cykle. Uniemożliwia to precyzyjną analizę. Zakładając, że 17 dc to już faza lutealna to jedynie poziom LH nieznacznie odbiega od normy.