Badanie FSH u 51-latki

Witam, mam 51 lat, wykonałam badanie FSH, oto wyniki: Folikulotropina (FSH) 64,90 U/l faza folikularna:3,5 - 12,5 faza owulacyjna:4,7 - 21,5 faza lutealna:1,7 - 7,7 po menopauzie:26,0 - 135,0 Czy mogę jeszcze zajść w ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki FSH wskazuje ze jest już Pani w okresie menopauzy. Nie pisze Pani nic o tym kiedy była ostatnia miesiączka. Myśle ze prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe ale na podstawie jednego badania nie mozna tego powiedzieć. Proszę udać sie do ginekologa.