Badanie gardła i węzłów chłonnych

czy można dobrze przebadać gardło od a do z ? 2 lata temu moje gardło było w złej kondycji nie doleczona angina 5 razy , teraz nawet przy pociąganiu nosem ziewaniu czuje ze cos jest złego w tym gardle ... Nie boli jak jem nie boli jak przełykam sline sa to bóle raz na miesiąc po pare dni i to jest dziwne ze bóle ustają na pare tyg i znowu bolące gardło , czasem jak dotykam węzłów chłonnych czy tez migdałów to boli proszę o wskazówkę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej można dokładnie ocenić całe gardło. W tym celu proszę skonsultować się ze specjalistą laryngologiem. Skierowanie do specjalisty wyda Panu lekarz POZ.