Badanie GDX a OCT u 61-letniej osoby

Wróciłam z badania GDX i mam następujące wyniki:TSNIT Average 44,4; 42,9. Superior Average 56,7; 53,1. Inferior Average 52,7; 51,4. TSNIT Std.Dev. 20,6;18,5. Inter-Eye Symmetry 0,92. NFI 27; 36. Pani doktor oświadczyła żeby zrobić badanie OCT i zgłosić się do swojego lekarza okulisty. Jestem przerażona i nie wiem co dalej robić.Proszę o odpowiedź co te wyniki mówią. Co mi grozi, mam 61 lat i tylko 18 lat pracy.Dziekuję

Witam wyniki są nieprawidlowe. Należy z wynikiem iść do swojego okulisty I zrobić 5 badań dno oka Tp o 8 rano.gonioskopia CCT.pole widzenia progowe jaskrowe.potem postawić diagnozę. Pozdrawiam serdecznie