Badanie GDX oraz męczliwość i bóle oczu

Dzień dobry. Nie dawno mialem badanie gdx w ktorym wykryto zmiany.W badaniu pola widzenia sa ubytki okulistka nie podjela sie leczenia mowiac ze to skutki uboczne po operacji guza mozgu ktora mialem.Obecnie cierpie na meczliwosc i bole oczu.Czy moglby ktos z panstwa opisac ten wynik gdx bardziej szczegolowo i powiedziec czy te bole i meczliwosc wzroku jest od tego.Jesli tak to na jaki adres email wyslac wynik.Dziekuje

Witam. Niezależnie co jest w Gdx jest to tylko wynik.natomiast leczymy pacjenta a nie wyniki.jeżeli problem jest neurologiczny po operacji guza to należy kontrolować pole widzenia i RM mózgu. Pozdrawiam serdecznie