Badanie histopatologiczne guza haemangioma cavernosum

14.10.2011 zabieg Dgn:Guz pozagałkowy oczodołu lewego.Niedowidzenie oka prawego.Choroba niedokrwienna serca.Nadciśnienie tętnicze.Po operacji serca CABG 14.01.2011.Badanie Histopatologiczne guza " haemangioma cavernosum".Po operacji nacięcie powieki pod lewym okiem,czuję inaczej"lewą część twarzy,policzek ,część lewa nosa od worka łzawego do górnej wargi po lewy kącik górnej wargi czuję jakby twardnienie-pogrubienie tego nie widać ale czuć przy mimice twarzy.Prawa część twarzy ok.COROBIĆ????
Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi jednoznacznie ustalić czy są powody do niepokoju, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem wykonującym zabieg lub oddziałem ratunkowym najbliższego szpitala.