Badanie histopatologiczne po poronieniu: interpretacja wyniku

Dzień Dobry! Jestem dwa tygodnie po łyżeczkowaniu 10 t.c, ciąża obumarła. Dziś wybrałam wyniki badania histopatologicznego i bardzo bym prosiła o przetłumaczenie tego wyniku. Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie. "Residua deciduae et villi chorionici cum degeneratio hydropica focalis" Dziękuję!

Dzień dobry!
Wynik oznacza, że w pobranym materiale stwierdzono resztki po poronieniu. Nie wskazuje na przyczynę poronienia.
Z poważaniem