Badanie histopatologiczne po wycięciu DFSP w skórze klatki piersiowej

Proszę o interpretację badania histopatologicznego po wycięciu DFSP w skórze klatki piersiowej.Marginesy chirurgiczne wolne-najwęższy margines boczny 4,5mm, margines głęboki 7 mm.Czytałam że potrzeba wyciąć przynajmniej 3 cm,czystego marginesu żeby nie odrosło ale mój lekarz twierdzi że mam dobrze wycięte gdyż powyżej 1mm. jest dobrze.Guz po wycięciu miał wymiary 4,5x3,5x3,5 cm.Badanie immunohistochemiczne CD34 Ki-około 7%.

Z tego względu po usunięciu pacjent powinien być kontrolowany aby w miarę wcześnie uchwycić ew. wznowę .
wynik badań IHC ( imminohistochemicznych nie został prawidłowo podany . CD 34 ?? nie wiemy czy wynik był dodatni czy ujemny ?? , Ki ?? prawdopodobnie chodziło o Ki67 przy takim założeniu wynik Ki ? około 7 % jest korzystny dla pacjenta. Pozdrawiam JF