Badanie histopatologiczne polipa szyjki macicy

Witam, Proszę o interpretację wyników badania histopatologicznego polipa szyjkowego macicy. polypus cervicalis glandularis cysticus partim epidermisatusin statu inflammationis chronicas. massae mucinosae, granulocytti, microfragmenta solitaria endocervii
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza: Polip gruczołowy torbielowaty szyjki macicy, częściowo w stadium epidermizacji i przewlekłego zapalenia. Masy śluzowe, granulocyty, mikrofragmenty kanału szyjki macicy.