Badanie holterem EKG i wynik

3 tygodnie temu miałem robione badanie holterem ekg, z którego wyszło: Zar. rytm zatokowy ze śr częstością 75/min, min częstością 44 o 09:02, max częstością 146 o 11:48. Zar. nieliczne poj przedwczesne pobudzenia nadkomorowe, bez form zł. Bez arytmii komorowych. W godz nocnych 3 eoizody bloku przedsionkowo-komorowego II st. 2:1. Stwierdzono jedną istotną pauzę R-R: 2,6 s - w mechanizmie bloku przedsionkowo-komorowego II st. 2:1 Epizody ST (minut) 0. Co to oznacza jest bardzo źle ?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy ma Pan jakieś objawy? Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.