Badanie hormonów po odstawieniu leków

Witam serdecznie .Mam 50 lat Ponieważ czuje sie kiepsko nie wiadomo dlaczego Lekarz twierdzi ze to klimakterium i przepisał mi hormony bez zrobienia FSHBrałam miesiąc ale zle sie czułam wiec kazano mi go odstawic po jakim czasie moge zrobic badanie Fsh Podrawiam Jola

Witam panią !
Proszę jeszcze raz iść do lekarza prowadzącego, który te hormony zlecił i powiedzieć ,że źle się pani czuje po nich. Jeśli lekarz nie zleci kompletu badań to proszę pójść do innego i poprosić o cały zestaw , niestety może część być płatnych i dlatego lekarz pani nie wypisał wszystkich. Po 3 miesiącach od rozpoczęcia brania hormonów może pani zrobić spokojnie badania. To ,że czuje się kiepsko nie musi oznaczać klimakterium , dlatego warto zrobić komplet badan dla 50 latka. Pozdrawiam