Badanie hormonów tarczycy a choroby

Witam, robiłam badania na choroby tarczycy i nie wiem czy te wyniki mogą mnie uspokoic czy powinnam wybrac sie do endykronologa?(podobno nie zawsze w normie znaczy dobrze?) TSH-1,49; fT4 - 16,06; FT3 5,21 .Dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wartości są jak najbardziej prawidłowe. Nie ma powodów do niepokoju.