Badanie IgM w 8. tygodniu ciąży

Bardzo proszę o interpretację poniższych wyników. Aktualnie jestem w 8 tygodniu ciąży CMV IgM półilościowo 0,17 < 0,9 Ratio - wynik negatywny 0,9 - 1,1 Ratio - wynik graniczny > 1,1 Ratio - wynik pozytywny CMV IgG - półilościowo 12,30 < 0,9 Ratio - wynik negatywny 0,9 - 1,1 Ratio - wynik graniczny > 1,1 Ratio - wynik pozytywny Bardzo prosze o odpowiedz

Witam serdecznie. Wynik ten oznacza iż miała Pani kontakt z wirusem w przeszłości. Obecnie nie ma cech infekcji.