Badanie kału dziecka karmionego mlekiem modyfikowanym

Moj synek ma dwa misiace.Do tej pory robil kupke 1 raz dziennie ale od 3 dni robi 3-4razy dziennie.ckupka jest koloru zoltego z ziarenkami.dziecko jest karmione mlekiem modyfkowanym nan pro1r

Magdalena StusiĹska

Stolce dziecka mogą się zmieniać wraz ze zmianą karmienia i wiekiem- jeżeli dziecko prawidłowo przybiera na wadze nie ma powodu do zmartwienia.