Badanie kału na pasożyty u dziecka

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące wyników morfologii krwi córki Córka ma dwa latka w wynikach ma niezgodności a mianowicie. Neutrofile 1,70 i eozynofile% 11,2. zlecono badania na pasożyty. Kał na pasożyty wyszedł że nie stwierdza się a kał na lamblie wynik 0,004. Czy wyniki krwi są niepokojące? co mam dalej zrobić proszę o porade. Ogólnie moja córka należy do dzieci dość często chorujących od jakiegoś czasu zauważyłam że córka co jakiś czas a mianowicie co miesiąc bądź dwa ma trzy dniowe temp

Materiał trzeba pobierać co kilka dni i zanosić szybko lab. Proszę sprawdzić czy lab ma akredytację na badane kału. Nie każda osoba umie prawidłowo zbadać kał. Najlepiej kał zanieść do sanepidu. Ponadto, eozynofile występują w innych chorobach. na początek proponowałbym powtórzenie morfologii z ponowną oceną eozynofilii.
KG