Komórki NK a starania o drugie dziecko

Witam serdecznie. Mam 30 lat, od 6 lat wraz z mężem staramy się o drugie dziecko. Przed leczeniem komórki NK wynik 22,00%(6-27)0,38G/L(0,10-0,67). Od czerwca zaczęłam przyjmować ENCORTON przepisany przez immunologa 15mg rano i 5mg na wieczór. Obecne wyniki KOMÓREK NK z sierpnia 26,00%(6-27)0,40G/L(0,10-0,67)z października 35,00H%(6-27)0,56G/L(0,10-0,67) oraz Białko S 46 L %(60-130). Czy z takimi wynikami mogę mieć dziecko? Jakie zagrożenie powodują komórki nk dla mojego zdrowia?Do kogo mam się udać z prośbą o poradę? Wynik komórek NK stale rośnie, powoli, ale jednak rośnie. Czy to dobry czy zły prognostyk w przypadku starań o dziecko? Czy w ogóle jest sens się starać o dziecko czy z takimi wynikami dotyczącymi komórek NK czy najpierw powinnam podjąć leczenie? I jeszcze jedno. Czy taki wynik komórek NK oznacza, że w przypadku ciąży może pojawić się jakieś zagrożenie dla dziecka? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.