Badanie kontrolne narządów płciowych u 23-latka

witam. Mam 23 lata i mam pytanie odnośnie przeprowadzenia badania kontrolnego miejsc intymnych przez lekarza rodzinnego. chcialbym sie zglosić na takie badanie ponieważ wcześniej nie miałem takich badań a chcialbym wiedziec czy wszystko jest w pożądku ponieważ od pewnego czasu napletek z rana ciężko się odciąga i zbiera się sporo mastki i tu jest pytanie czy lekarz rodzinny zechce mnie przebadać czy może odmówić? i jak szczególowo wygląda badanie.

Witam! Teoretycznie lakarz rodzinny może przeprowadzić takie badanie, jednak może się zdarzyć że zostanie Pan odesłany z tym problemem do urologa. Lekarz prawdopodobnie poprosi o odsłonięcie członka i odsunięcie napletka, może też chcieć zbadać palpacyjnie (przez dotyk). W razie podejrzenia nieprawidłowości może zadecydować o dodatkowych badaniach.