Badanie kreatyniny i cholesterolu całkowitego

Czy wynik Kreatynina -0,84 mg/dl, eGFR -68,5 ml/min/1,732 oraz Cholesterol całkowity 138,80 mg/80 mg/dl, HDL-57,50 mg/dl, LDL-64,42mg/dl, Trójglicerydy-84,40 mg/dl, TSH-0,726 uIU/ml są dobre. Od 5 lat przyjmuję zocor20, preductalMR przepisywane przez lekarza rodzinnego. Mam zaleczoną nadczynność tarczycy, z małymi guzkami, nie jem i nie jadłam tłustych potraw, raczej całe życie dietetycznie, mam dużo ruchu i pracuję na działce. Skąd u mnie wiecznie problem z cholesterolem. Czy powinnam coś zmien

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki są prawidłowe. Nie ma powodów do niepokoju, Proszę kontynuować dotychczasową dietę.