Badanie kręgosłupa i ucisk nerwu rdzeniowego

prosze o analize.na poziomach L2/L3,L3/L4i L4/L5 widoczne symetryczne uwypuklenia zarysow krazkow miedzykregowych typu bulding disc uciskajace na wymienionych poziomach worek oponowy. na poziomach L5/S1 widoczna jest szerokopodstawna posrodkowo-dwuboczna,wczesci centralnej schodzaca ku dolowi do wys.1/4gornej segm.s1,wypuklina krazka miedzykregowego uciskajaca worek oponowy,przylegajaca do obu korzeni S1 oraz zwezajaca oba otwory miedzykregowe z prawdopodobnym uciskiem prawego nerwu rdzeniowego.

Ważne objawy kliniczne! bóle, drętwienie Opisane w MRI wielopoziomowe zmiany krążków międzykręgowych, Największa opisana wypuklina uciskająca korzenie na poziomie L5-S1
Do pełnej konsultacji, leczenia Ćwicz wzmacniające kręgoslup!
Pozdrawiam