Badanie krwi 4-miesięcznego dziecka a białaczka

Białaczka u niemowlaka? Witam,robiłam badania krwi mojemu 4mieśięcznemu dziecku,doktorka twierdzi,że wyniki są w normie neutrocyty trochę zaniżone,jednak wynik BLASTS jest ' ' co ją zaniepokoiło. Kiedy zapytałam o co chodzi,zrobiła się czerwona i unikała dokładnej odpowiedzi. Badanie mam powtórzyć za 2tyg.Dodam,że gdy robiliśmy badanie synek był po przeziębieniu. Bardzo proszę o odpowiedź czy to może być białaczka, czy o co chodzi, bo wszędzie co czytam to pisze o białaczce!!! :( dziękuję.

Renata GrzechociĹska

Obecność blastów we krwi obwodowej może wskazywać na chorobę hematologiczną. Dlatego proszę powtórzyć badanie i w razie potrzeby udać się do hematologa